Fotoğraf Katalog Video

Fotoğraf Katalog Video

Ürün fotoğrafçılığı çeşitliliği bakımından en çok bilgi birikim tecrübe gerektiren fotoğraf da olur Çünkü çekeceğiniz ürün yelpazesi geniştir bu Kimi zaman bir cam Kimi zaman bir mücevherat kimi zaman endüstri malzemesi kimi zamanda Tekstil malzemesi olabilir bu sayı çoğaltılabilir.

Burada en önemli nokta hangi ürüne hangi Işık setup kurularak fotoğraf çekileceği ve düzenleneceğidir. Bu da tamamen ışığın ne olduğunu bilmek bilgisini gerektirir çünkü cam menşeili bir ürün ile ahşap menşeili bir ürüne uygulanacak Işık setup çok farklıdır.

EMR FOTOGRAF size ürün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel çözümler sunar. Bu noktada reklam ajansları ürün fotoğrafı çektirecek olan ürün sahipleri ürün fotoğrafçılığı noktasında bilgilenmek zorundadır.

Hangi ürün hangi ışık setup da çekilmeli, düzenlemesi nasıl yapılmalı gibi başlıklar en önemli noktalardır.
Fotoğrafların online ya da offline olarak sunulması noktasında çözüm üretilmesi gerekmektedir. Bir ürün fotoğrafını İnternet ortamında yayınlanması ile bir katalogda yer alması farklı şeylerdir. Bu farkların en önemli noktası çözünürlük ve ürün fotoğrafının büyüklüğüdür.

EMR FOTOGRAF profesyonel ürün fotoğrafçılığı ve ürün katalog tasarımı konusunda size profesyonel hizmet sunar.

Bundan sonraki yazılarımızda profesyonel fotoğraf ve video çekmek ve profesyonel ürün kataloğu tasarlanması konusunda detaylı bilgiler verilecektir. Amaç ürün fotoğrafçılığı ve video çekimi ayrıca profesyonel katalog tasarımının tamamen bilgi birikimi olan tecrübesi olan fotoğrafçılar veya tasarımcılar tarafından yapılmasını sağlamaktır.

EMR FOTOGRAF ürün fotoğrafçılığı, ürün video çekimi ve ürün kataloğu noktalarında piyasaya farklı ve profesyonel çözümler sunmak için kurulmuş bir markadır.

admin

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: